ویژگی و مشخصات

دستگاه تصفیه آب خانگی کریستال
چرا تصفیه آب کریستال را انتخاب میکنند؟

میزان حذف آلودگی ها توسط این دستگاه

0
جامدات محلول
حذف سختی آب
0
نقره
حذف فلزات سنگین
0
نیترات
حذف نیترات
0
ویروس و باکتری
حذف آرسنیک
ماژول تصویر
با مراحل و فیلترهای تصفیه آب کریستال بیشتر آشنا بشیم

مراحل 6 گانه تصفیه

تصویر
فیلتر کربن بلاک
قابلیت آن همانند کربن گرانول است به اضافه اینکه کلیه ذرات بزرگتر از 5 میکرون را نیز حذف می کند
تصویر
فیلتر کربن
قابلیت حذف کلر آزاد ، سموم کشاورزی ، تری هالومتان ها ، طعم ، رنگ و بوی نامطبوع آب
تصویر
فیلتر پلی پروپیلن
قابلیت حذف کلیه رسوبات ، شن و ماسه ، گل و لای ، زنگ زدگی لوله ها ، لجن ، ذرات معلق تا دقت 5 میکرون
تصویر
فیلتر مواد معدنی
این فیلتر مواد معدنی مورد نیاز بدن را پس از تصفیه کامل به آب اضافه کرده و باعث گواراتر شدن آن می شود
تصویر
فیلتر پست کربن
این فیلتر هر نوع طعم و بوی احتمالی ناشی از ذخیره شدن آب در مخزن دستگاه را حذف می نماید
تصویر
فیلتر ممبران
فرایند اسمز معکوس را انجام داده و باعث حذف املاح سنگین و نمکهای مض، نیترات و نیتریت، آرسنیک، باکتری، ویروس و... می شود
همین الان میخوام سفارش بدم
کاشناسان ما آماده پاسخگویی و مشاوره به شما عزیزان هستند

شما چقدر به سلامتتان اهمیت میدهید؟

آب بیش از 70% بدن هر انسان را تشکیل میدهد. ما سلامت شما را تضمین میکنیم.! شما برای سلامت خانواده تان برنامه ای دارید؟

03
لوله های پوسیده و زنگ زده
در بسیاری از شهرها و مناطق ، عمر لوله های کارگذاشته شده در زمین گاه به ۵۰ تا ۶۰ سال پیش برمی گردد. زنگ زدگی و پوسیدگی لوله ها امری اجتناب ناپذیر است که ما با آن مواجه هستیم. این باعث می شود که ذرات ناشی از زنگ زدگی و پوسیدگی لوله ها به مرور وارد آب مصرفی ما شود. بهترین راه این است که با استفاده از تصفیه کننده های آب ، این ذرات را از آب آشامیدنی خود جدا کنیم.
02
کاهش احتمال مواجهه با سرطان
تحقیقات نشان می دهد وجود یون های آلومینیوم در آب ارتباط معنا داری با احتمال ابتلا به آلزایمر دارد. آلومینیوم از عناصری است که دفع آن از بدن دشوار است و در مغز انسان رسوب می کند و باعث اختلالاتی از قبیل آلزایمر خواهد شد. دستگاه های تصفیه آب خانگی با استفاده از فن آوری اسمز معکوس و ممبران RO تمامی فلزات سنگین از جمله آلومینیوم، سرب ، جیوه ، کادمیوم و … را از آب آشامیدنی حذف خواهند کرد.
01
سلامتی خود و خانواده تان
تقریبا ۸۰ درصد بدن انسان از آب تشکیل شده است. به همین دلیل آب یکی از حیاتی ترین عناصری است که برای سلامتی بدن ما مورد نیاز است. پزشکان توصیه می کنند که روزانه ۸ لیوان آب و یا به ازای هر ۱۰ کیلوگرم وزن بدنمان ، یک لیوان آب بنوشیم. ناگفته پیداست که هرچقدر این آب سالم تر ، خالص تر و با کیفیت تر باشد ، سرزندگی ، سلامتی و عملکرد اندام های بدن ما بیشتر خواهد بود.
06
حفاظت از محیط زیست
دستگاه تصفیه آب یک کارخانه کوچک تصفیه آب در منزل شما هستند. استفاده از آب تصفیه شده باعث خواهد شد که مصرف آب معدنی ها کمتر شود و در نتیجه استفاده از بطری های آب معدنی کمتر شود. بطری های پلاستیکی وقتی به صورت زباله در طبیعت رها می شوند گاه صدها سال طول می کشد تا تجزیه شده و وارد چرخه طبیعت شوند. با استفاده از دستگاه های تصفیه آب ،زباله کمتری وارد طبیعت شده و در نتیجه محیط زیست پاکیزه تر خواهد ماند.
05
صرفه جویی در وقت و هزینه
بله،درست متوجه شدید.ما معتقد هستیم تصفیه کردن آب هزینه نیست بلکه یک سرمایه گذاری بلند مدت و پرسود است.آیا دقت کرده اید که قیمت یک بطری آب معدنی از قیمت یک بطری بنزین بسیار گرانتر است؟ این درحالی است که در بسیاری از موارد،نه تنها کیفیت آب های داخل بطری بهتر از آب لوله کشی نیست بلکه گاه بدتر از آن است. واضح است که بیشتر پولی که شما برای خرید آب معدنی پرداخت می کنید درواقع هزینه های بسته بندی آن است. همان چیزی که نهایتا سر از سطل آشغال درمی آورد.
04
بهبود طعم چای ، قهوه و غذا
با استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی شما به سرچشمه ای از آب سالم ، گوارا و عاری از هرگونه ناخالصی و ماده شیمیایی دسترسی خواهید داشت که می توانید از آن نه تنها برای آشامیدن بلکه برای پخت و پز ، شستشوی میوه ها و سبزیجات ، دم کردن چای ، درست کردن قهوه و حتی آبیاری گیاهان خانگی خود استفاده کنید و اثر معجزه آسای آن را مشاهده کنید. هیچ محدودیتی در موارد استفاده از این آب گوارا و سالم نیست.